Inženýring dopravních staveb

Volné pozice

Do našeho teamu aktuálně hledáme:

TECHNICKÝ DOZOR STAVEB – POZEMNÍ/DOPRAVNÍ STAVBY

Náplň práce

  • komplexní kontrola stavebních činností
  • kontrola kvality a dodávek prací
  • kontrola dodržování technologických postupů, platných norem, směrnic a standardů
  • kontrola a vyhodnocování plnění HMG projektu
  • kontrola rozpočtů, fakturace
  • administrativní činnost
  • jednání s investory, projektanty, úřady státní správy

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • praxe v oblasti pozemních či dopravních staveb
  • autorizace v oboru pozemních/dopravních staveb výhodou
  • znalost práce na PC (MS Office)
  • samostatnost, komunikativnost, rozhodnost, zodpovědnost
  • organizační schopnosti a časová flexibilita
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Nabízíme:

  • zázemí ve stabilní společnosti
  • zajímavou práci na HPP
  • flexibilní začátek/konec pracovní doby v rozsahu 37,5 hodin/týden
  • 5 týdnů dovolené
  • odpovídající platové ohodnocení
  • práci na zajímavých projektech (např. výstavba metra D)
  • služební telefon
  • finanční příspěvek na stravování
  • přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí v klidné části Prahy 4

Nástup:

Ihned

V případě Vašeho zájmu o uvedenou pozici, nám zašlete svůj strukturovaný profesní životopis na email sablikova@idspraha.cz

Pokud bude Váš profil vyhovovat našim požadavkům, budeme Vás v průběhu dvou týdnů telefonicky kontaktovat ohledně domluvení termínu osobního pohovoru.

REFERENT MAJETKOPRÁVNÍ PŘÍPRAVY STAVEB

Náplň práce:

  • majetkoprávní záležitosti při přípravě a realizaci staveb
  • příprava smluv kupních, nájemních, o výpůjčce, o zřízení služebnosti apod.
  • příprava podkladů pro vyvlastňovací řízení
  • jednání s vlastníky nemovitostí

Požadujeme:

  • SŠ,VŠ
  • praxe min. 1 rok v majetkoprávní oblasti
  • orientace ve stavební dokumentaci
  • komunikační a organizační schopnosti
  • velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC

Nabízíme:

  • zázemí ve stabilní a ve svém oboru dominantní společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení dle kvalifikace, praxe a výsledků
  • možnost osobního rozvoje
  • přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí v klidné části Prahy 4

Nástup:

Ihned

ROZPOČTÁŘ / CENAŘ

  • kontrola ocenění výkazů výměr
  • kontrola cenových změn oproti smluvní dokumentaci
  • stanovení a projednání jednotkových cen stavebních prací
  • vyhotovení rozpočtů

Požadujeme:

  • VŠ,SŠ vzdělání stavebního směru
  • komunikační a organizační schopnosti,
  • schopnost práce s cenovou soustavou ÚRS
  • velmi dobrá znalost cenových programů (KROS, ASPE a další)
  • praxe v oboru min. 3 roky

Nabízíme:

  • práce na HPP
  • práce na zajímavých projektech (např. výstavba metra D)
  • týden dovolené nad rámec ZP
  • příspěvek na stravování
  • další výhody a benefity

Nástup:

Ihned